Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć or

Czytaj więcej...

Moje podejście

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Szeroko pojęty HR oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, w przypadku których wielu pracodawców nie do końca się odnajduje. Instrumentalne traktowanie zatrudnionych pracowników czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, jakie często się obserwuje w małych i dużych firmach.


Gdy panujące w firmie stosunki pomiędzy pracownikami a pracodawcami do najlepszych nie należą, to chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, która wymaga pomocy, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Między innymi ukończyłam kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata nadal poszerzałam swoje wiadomości, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, doradztwa zawodowego oraz sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z prywatnymi firmami i korporacjami, ale też z administracją, urzędami i fundacjami. Wspieram podmioty, którym proponuję pełną obsługę we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także wielu publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi wykonaniem audytów kompetencyjnych, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć or

Czytaj więcej...
body>