Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć or

Czytaj więcej...

Seminaria licealne – wyjazdy do Stanów

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasz zespół prowadzi kursy i notyfikacje egzaminacyjne dla gimnazjalistów relokujących się wraz z opiekunami prawnymi do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Umożliwiają one na uznawaną przez instytucje edukacyjne relokację do anglojęzycznej szkoły. Do tej pory realizowaliśmy m.in. poniższe warsztaty: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr C91/USA:

Szkolenia reklamowe kładą nacisk na stosowanie elementów sztuki i zasad projektowania stosowanych w dziedzinie reklamy i sztuki reklamowej. Warsztaty te oferują doświadczenie w promowaniu produktów lub pomysłów poprzez logotypy, układy, ilustracje, wyświetlacze i napisy oraz korzystanie z różnorodnych mediów, technik i procesów. zawierają one również przygotowanie dzieła sztuki do reprodukcji. Kursy z zakresu projektowania reklamy przedstawiają historyczny i współczesny obraz sztuki reklamowej i sztuki komercyjnej oraz dostarczają wskazówek w procesie krytyki.

Charakterystyka programów nr E71/UK:

Warsztaty teatralne / Performance zapewniają studentom doświadczenie i rozwój umiejętności w jednym lub kilku aspektach produkcji teatralnej, pozwalając im skoncentrować się na aktorstwie i umiejętnościach wykonawczych. Warsztaty wprowadzające badają podstawy, podczas gdy zaawansowane Warsztaty rozszerzają i udoskonalają technikę, rozszerzają ekspozycję uczniów na różne typy teatralnych rzemiosł i tradycji oraz zwiększają ich udział w publicznych produkcjach.

Formalna definicja kursów nr I72/UK:

Kursy Matematyka-doświadczenie w miejscu pracy zapewniają studentom doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z matematyką. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, uwzgledniają w programiece dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr F18/UK:

Amerykańskie Programy niezależne od historii, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają abiturientom zapoznanie się z tematami zainteresowanymi historią USA. Niezależne studia mogą dać uczestnikom możliwość poszerzenia wiedzy specjalistycznej w danym okresie lub obszarze, bardziej szczegółowe zgłębianie tematu lub rozwijanie bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja kursów nr D53/USA:

Zajęcia z językiem artystycznym (przedszkole) angażują uczniów w zajęcia rozwijające umiejętności językowe (czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie). Treści kursu mogą podkreślać opowiadanie lub czytanie na głos i wywoływać pisemną, ustną lub obrazkową odpowiedź. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.

Charakterystyka kursów nr J81/USA:

Seminaria z zakresu technologii / muzyki elektronicznej podkreślają obecną technologię jako sposób na tworzenie, nagrywanie, miksowanie i inne interakcje z muzyką i nośnikami muzycznymi. Seminaria te koncentrują się na eksperymentowaniu z technologią muzyki elektronicznej w ramach procesu tworzenia muzyki.

Charakterystyka kursów nr F42/USA:

Seminaria pisania (przedszkola) angażują uczniów w działania mające na celu rozwijanie umiejętności pisania. Treści merytoryczne mogą podkreślać opowiadanie lub ekspresję osobistą. Konkretna treść zależy od standardów stanowych dla przedszkola.Tagi:
Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji non profit

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć or

Czytaj więcej...
body>